Novinka

Získaj 50 % zľavu na všetky kozmetické ošetrenia v Nefrit Estee

432
1 hodnotenie
  • 1 z 2

Nefrit Estee - relaxačný raj v centre Žiliny. Kaderníctvo, maníkúra, pedikúra či bohatá starostlivosť o pleť. Zastavte sa v tomto salóne a zistíte, že vaše telo a myseľ sú na správnom mieste. S kupónmi 1+1 od Zľavapreteba máte služby v tomto salóne za polovicu.

  • €150 €111 –74 %
    €32,50 bez DPH
  • Skladom
€39
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Mariánske námestie, Žilina. Historické priestory tradičných budov mesta kultúry, v ktorých sa skrýva to najlepšie pre vaše telo i myseľ. Vyberte si svojho odborníka v Nefrit Estee a doprajte si oddych, aký potrebujete. Vymenovať všetky služby tohto salónu by bolo na dlhé čítanie. Omnoho lepšie bude, ak si vyberiete akúkoľvek procedúru a už si len kliknete na objednávku. Jednoduché, však? 

 

No a ako na tejto celej ozdravnej kúre ušetriť 50% z ceny? S našimi voľnými vstupenkami. V prípade využitia akejkoľvek služby máte samotnú procedúru len za polovicu. A to sa nemusíte dostaviť s ďalšou osobou. Jednoducho míňate kupóny z našej brožúry na seba. 

 

Ako fungujú vstupenky do Nefrit Estee?

Je to jednoduché. Vyber si obľúbenú procedúru a pri platení použiješ kupóny od Zĺavapreteba. Jeden kupón rovná sa 50% zľavu.

 

Kontakt: 

Magdaléna Puškašová

info@nefritestee.sk

www.nefritestee.sk

 

#zlavapreteba