Novinka

Hotel Rozsutec***, Vrátna Dolina. Zľava pre dvojicu na 2hodinový vstup

8
  • 1 z 3

Najkvalitnejší wellness v srdci Malej Fatry? Zastavte sa v Terchovej a doprajte si relax v každom ročnom období. Hotel Rozsutec ponúka kvalitu, tradíciu a štýl. Tu prídete na tie najlepšie myšlienky. Tu si oddýchnete a zároveň si vychutnáte čerstvý vzduch s výhľadom na zjazdovku.

  • €150 €110 –73 %
    €33,33 bez DPH
  • Skladom
€40
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Hotel sa nachádza v jedinečnom prostredí Národného parku Malá Fatra, pod najkrajším a najmajestátnejším vrchom pohoria Veľkým Rozsutcom, v srdci národnej prírodnej rezervácie. V januári 2011 bol spustený ako Hotel & Wellness Rozsutec.

Získate 8 vstupeniek. Po predložení vstupenky Vám platí akciový vstup : 2h / 2 osoby / 30 €.  Urobte radosť aj Vašej rodine, priateľom a dopriať im zážitok a oddych. Vstupenky sú voľne prenosné.

Ako fungujú vstupenky 1+1 do Wellness hotela Rozsutec?
Je to jednoduché. Zober svoju polovičku alebo priateľa na ktorúkoľvek relaxačnú procedúru, či do akéhokoľvek welness zariadenia, ktoré máme v brožúre. Ohlás sa, že máš vstupenku od Zľavapreteba.sk. Potom už len oddychujete dvaja a vstup si zaplatí len jeden človek. Ak doprajete celej rodine a pôjdete si oddýchnuť štyria, platíte len dvaja. Za ostatných použijete naše zľavové vstupenky.

Platnosť vstupeniek je skutočne dlhá. Využiť ich môžete až do 31.8.2024.

 

KONTAKT:

Wellness Hotel ROZSUTEC

Vrátna Dolina, Terchová

Tel: 041/500 80 34, 0911 518 633

email: info@hotelrozsutec.sk

www.hotelrozsutec.sk