Novinka

Hotel Boboty*** Užite si 50% zľavu na vstup do celého wellness centra

6

Terchová je plná krásnych miest. My vás na jedno z nich zoberieme. A nielen vás. Celú vašu rodinku. Vďaka zľavovým vstupenkám si vychutnáte wellness procedúry za polovicu. Pri návšteve zariadenia platí len 1 osoba. Druhá ide na náš vstup zadarmo. No to najdôležitejšie, čo so vstupenkami získate, je zdravie a relax v srdci Malej Fatry, v Hoteli Boboty, v Štefanovej.

  • €150 €110 –73 %
    €33,33 bez DPH
  • Skladom
€40
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Hotel Boboty *** sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí Národného Parku Malá Fatra. Zatvorte oči, ponorte sa do krištáľovo čistej vody a nechajte sa plnými dúškami unášať pocitom ľahkosti. Vychutnajte si každý pohyb a svoju myseľ nechajte voľne blúdiť. Užite si pobyt v saune v zime či v lete, po dni na zjazdovke, po túre či ako alternatíva pri zlom počasí. A príroda bude váš stály spoločník.

Wellness centrum hotela ponúka:

  • fínsku saunu s ochladzovacím bazénom
  • oddychové ležadlá
  • 13 m bazén s úžasným výhľadom na NP Malá Fatra

Vstupenky platia aj na bowling v Hoteli Boboty systémom 1+1 zadarmo, čo znamená, že jednu hodinu bowlingu si zaplatíte a po predložení kupónu, dostávate druhú hodinu zadarmo.

Ako fungujú vstupenky 1+1 do Hotela Boboty?

Je to jednoduché. Zober svoju polovičku alebo priateľa na ktorúkoľvek relaxačnú procedúru, či do akéhokoľvek wellness zariadenia, ktoré máme v brožúre. Ohlás sa, že máš kupón od Zľavapreteba.sk. Potom už len oddychujete dvaja a vstup si zaplatí len jeden človek. Ak doprajete celej rodine a pôjdete si oddýchnuť štyria, platíte len dvaja. Za ostatných použijete naše zľavové vstupenky.

 

Platnosť vstupeniek je skutočne dlhá. Využiť ich môžete až do 31.8.2024.

 

KONTAKT:

Hotel BOBOTY

Vrátna 515, Terchová

Tel. 041/569 52 28, 0902 969 205

email: hotel@boboty.sk

www.hotelboboty.sk