Novinka

Akcia 1+1 zadarmo vstup do soľnej jaskyne v Žiline

444
  • 1 z 3

Na predmestí mesta Žilina v Považskom Chlmci v údolí medzi zalesnenými vrchmi neďaleko od Budatínskeho zámku a sútoku riek Kysuca a Váh sa nachádza zrubový drevodom. Krása smrekovej guľatiny sa tu spája s umením rúk slovenských majstrov. Všadeprítomná je aj vôňa dreva. To všetko už samo osebe by stálo za pozornosť, ale je tu niečo viac.

Vo vnútri je možné objaviť unikátne rekondičné a liečebné zariadenie – soľnú jaskyňu. Tu v prítmí a za zvukov relaxačnej hudby odpočívajú a liečia sa jej návštevníci. Vdychujú slaný vzduch podobný tomu pri mori, pozorujú deti hrajúce sa v soľnom pieskovisku, alebo len tak relaxujú. Niekedy im oči zablúdia ku jazierku, k stalaktitom visiacim zo stropu alebo k makete banského vozíka naplneného soľou.

  • €150 €110 –73 %
    €33,33 bez DPH
  • Skladom
€40
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Podlahové kúrenie zohrieva soľ vysypanú na podlahe, čím dochádza k jej vyparovaniu a tvorbe suchého aerosolu. Pomocou dvoch klimatizačných jednotiek a jazierka udržiavame v jaskyni teplotu okolo 22 °C a vlhkosť okolo 50%. Skrytý mohutný ventilačný systém podľa potreby v okamihu vymení vzduch.

 Príď si aj ty oddýchnuť a nadýchať sa :) Je to jednoduché. Stačí prísť s ďalšou osobou a po predložení vstupenky platí len 1 z vás!

 Vstupenka Vám taktiež platí na privátny vstup: 40€ / 45 min. + 45 min. zadarmo.

V brožúre Wellness Žilinský kraj je až 8 voľných vstupeniek, platných až do 31.8.2024.

 

Kde nájdete soľnú jaskyňu ?

 

Bytčianska 494/129
010 03 Žilina-Považský Chlmec

Tel. č. 0903 358 414

email: info@ relax-shop.sk

www.solnajaskyna-zilina.sk