Novinka

Wellness Paradise, Žilina: 8 vstupeniek 1+1 zadarmo

4
Neohodnotené

V novovybudovaných priestoroch rezidencie Lesopark na sídlisku Vlčince sa nachádza exkluzívne a jedinečné wellness Paradise. Tento zaujímavý priestor premenili na miesto pokoja a oddychu, kde nájdete dokonalú regeneráciu a očistu tela i duše po náročnom pracovnom dni.

  • €150 €111 –74 %
    €32,50 bez DPH
  • Skladom
€39
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Získate 8 vstupeniek, ktoré môžete využiť systémom 1+1 zadarmo na vstup do celého wellness centra. Znamená to, že 1 klient si vstup platí a 2. klient ide zadarmo. Alebo ešte lepšie, choďte relaxovať 4 a zaplaťte len za 2 osoby. Starostlivosť o zdravie nebola nikdy lacnejšia. A na kvalite sa nijako neuberá. 

 

Vstup na 2h pre 1 osobu je 17 €. Takže pri 2-hodinovom relaxe vo dvojici ušetríte 17 €, vo štvorici ušetríte 34 €. Vstupeniek získate 8, takže môžte spokojne urobiť radosť aj Vašej rodine, priateľom a dopriať im zážitok a oddych.

 

Wellness Paradise ponúka:

- parná sauna aromaterapia

- fínska sauna

- parný inhalačný kúpeľ

- vírivá vaňa

- chromoterapia

- perličková masáž chodidiel

- pitná fontána

- ľadové vedro

- ochladzovací bazénik

- rajský dážď

- čerstvé ovocie a plachta a osuška v cene

 

 

Ako fungujú vstupenky 1+1 do Wellness Paradise?

Je to jednoduché. Zober svoju polovičku alebo priateľa na ktorúkoľvek relaxačnú procedúru, či do akéhokoľvek welness zariadenia, ktoré máme v brožúre. Ohlás sa, že máš kupón od Zľavapreteba.sk. Potom už len oddychujete dvaja a vstup si zaplatí len jeden človek. Ak doprajete celej rodine a pôjdete si oddýchnuť štyria, platíte len dvaja. Za ostatných použijete naše zľavové vstupenky.

 

Platnosť vstupeniek je skutočne dlhá. Využiť ich môžete až do 30.6.2022.