Zľava 50% na fyzioterapiu a liečebné rehabilitácie vo Fyzio Care, Trenčín

13
Trápia vás bolesti krížov či bolesť kĺbov? Akýkoľvek problém vyrieši skúsený fyzioterapeut Šimon Ilkyw v ordinácii Fyzio Care, Trenčín.
 


- 8 vstupeniek 1+1 zadarmo
- 50% zľava na masáže a fyzioterapiu vo vybraných salónoch
- vstupenky sú univerzálne a voľne prenosné
- využitie u 18 partnerov
- platnosť celej brožúry až do 31.1.2021

  • €150 €120 –80 %
    €25 bez DPH
  • Skladom
€30
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Zľava 50% na fyzioterapiu a liečebné rehabilitácie vo Fyzio Care, Trenčín

 

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Čoraz viac bojujeme s ochoreniami pohybového aparátu. Sedavé zamestnania, nesprávne držanie tela či stavy po ťažkých úrazoch. To všetko nás núti vyhľadať odborníkov. Získajte aj vy 50% zľavu an všetky služby v trenčianskom Fyzio Care.

 

Šimon Ilkyw je fyzioterapeut s dlhoročnými skúsenosťami. Vďaka vstupenkám v brožúre Wellness Trenčiansky kraj získate vy a vaša rodina až 50% zľavu an všetky druhy procedúr u Fyzio Care. 

 

Vstupenky 1 + 1 zadarmo alebo procedúra za polovicu nie sú na meno a sú využiteľné po objednaní u fyzioterapeuta. Vďaka tejto zľave získavate kompletnú diagnostiku problémov s pohybovým aparátom. Jedna terapia / sedenie s odborníkom trvá približne 1 hodinu.

 

Fyzio Care sa nachádza v budove Keramoprojektu na 1. poschodí. Vďaka univerzálnym vstupenkám šetríš na 1 vstupe až 25€! Zákazník od nás dostáva brožúru s 8 vstupmi v hodnote 150€  iba za 30€

 

Platnosť vstupeniek až do 31.1.2021