Získajte zľavu v kaviarni Old School Inn Beluša na skvelé koláčiky

49
1 hodnotenie

Stavili sme na istotu a priniesli ľuďom zľavy v jednej z najkrajších kaviarní v Púchove. Radi sa občas zastavíte na horúcu kávu pripravenú s láskou a servírovanú spolu s kúskom lahodného koláča? Potom je táto akcia pre vás ako stvorená. Old School Inn si obľúbte pri prvej šálke horúceho nápoja. Atmosféra a zľavy, na ktoré čakáte. Kupónovú kartu do Old School Inn využijete aj v prípade výdaja cez okienko.

 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Beluša je obec zasadená v krásnom prostredí okresu Púchov. Ponúka krásnu prírodu, milú architektúru a ešte lepšie služby. A práve tu sa zastavte v kaviarni Old School InnPríjemný vintage štýl osloví každého tak, aby sa cítil pohodlne, príjemne a bezstarostne. Značková káva Montecelio či pravá belgická čokoláda sú len začiatkom zážitku jednej návštevy. Nechýbajú ani koktejli, smoothies a v neposlednom rade koláčiky.

 

Ako získate zľavy na celý rok do kaviarne Old School Inn? 

Stačí si zakúpiť kupónovú kartu, v ktorej máte nasledujúce zľavy: 

- 5 x zľavu na 1 + 1€ (po predložení kupónu a zakúpení jedného koláča či nápoja získa zákazník druhý koláč a nápoj len za 1€)

- 5x 30% zľavu z celkového účtu v kaviarni 

- 5x 20% zľavu z celkového účtu v kaviarni

- 5x 10% zľavu z celkového účtu v kaviarni

 

Aktuálna ponuka koláčov a nápojový lístok je na webovej stránke www.ospenzion.sk. Táto kupónová karta platí až do 31.12.2021. Karta s kupónmi je prenosná, takže ju môžete darovať komukoľvek na sviatok. Zľavy platia na priamu konzumáciu, odber "to go" alebo aj na donášku. 

Počet kusov kupónových kariet je obmedzený.