Novinka

Wellness vstupenky 1+1 do Sudoparku

447

Odpočinok v srdci prírody? Voľba je jasná. Sudopark v Klokočove ponúka spojenie nedotknutej prírody a vonkajšieho wellness sveta. Napustené horúce kade, to je nezabudnuteľný relax. Získajte 8 vstupeniek pre druhú osobu zadarmo do tohto skvostného komplexu.

  • €150 €111 –74 %
    €32,50 bez DPH
  • Skladom
€39
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Je to už dávno, čo sa hovorilo o vyvierajúcich prameňoch a zázračnej vode. V dnešnom hektickom svete plnom technológií sa veľmi ťažko hľadá pokojné miesto, ktoré dodá vášmu telu aj dušy zmysluplný oddych. No predsa sa nájde. Malý horský komplex s nádhernou záhradou v srdci Klokočova na Kysuciach.

Vonkajší areál jasne hovorí, čo od návštevy môžete čakať. Horúcu vodu na čerstvom vzduchu vyliatu v drevených originálnych kadiach pripomínajúcich nádherný európsky sever. 

Ako fungujú vstupenky do Sudoparku v Klokočove?
Je to jednoduché. Zober svoju polovičku alebo priateľa na ktorúkoľvek relaxačnú procedúru, či do akéhokoľvek welness zariadenia, ktoré máme v brožúre. Ohlás sa, že máš vstupenku od Zľavapreteba.sk. Potom už len oddychujete dvaja a vstup si zaplatí len jeden človek. Ak doprajete celej rodine a pôjdete si oddýchnuť štyria, platíte len dvaja. Za ostatných použijete naše zľavové vstupenky.

Nutná rezervácia deň vopred!

KONTAKT: 
Klokočov 404
023 22 Klokočov
tel: 0915 558 811
www.sudopark.sk