Tip

Dal by si si pizzu za 1€? Objednaj si z Pizzerie Maxim vo výbornej akcii

39
  • 1 z 3

Martin, pizza, oddych a zábava. To ide vždy k sebe. Pizza priamo pred dvere vášho domu. Pripravili sme si pre vás novinku v Martine, Pizzu Maxim. Vychutnajte si pizzu za 1€ vďaka zľavovým kupónom.

 

  • €100 €75 –75 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Hľadáš pizzeriu s bohatým výberom, skvelými cenami no hlavne s pizzou, ktorá konečne zasýti všetkých pri stole? Pizza Maxim v Martine je jednotkou na trhu s pizzami. Prečo? Až 1000 gramové kúsky pre tých pravých gurmánov. Hovoríme tomu martinský unikát. Skvelá receptúra, ktorá je ukrytá za zavretými dverami kuchyne ukazuje, že tradičná pizzeria má svoje miesto na našom zozname obľúbených reštaurácií.

Pizza Maxim ako jedna z mála podnikov poskytuje v spolupráci so Zľavapreteba.sk zľavu na všetky druhy pízz. Objednaj si 1 pizzu a druhú máš za 1 euro! Alebo si vyber 2 veľké pizze a tá tretia ide na účet podniku. Ty doplácaš len 1 euro.

 

Ako funguje zľavová brožúra?

Zakúpením zľavovej  brožúry získavaš až 15 kupónov na zľavy v pizzerii Maxim v Martine. Až 5 unikátnych kupónov platí na akciu 1+1. A 10 kupónov si zákazník uplatní pri akcii 2+1. Inými slovami, na celý rok máte veľa objednávok za málo peňazí. Všetky pizze v Pizerii Maxim majú jednotnú cenu, takže sa pri platbe nijako nepomýliš.

 

Vďaka využitiu kupónov na pizzu v Martine si môžete uplatniť aj rozvoz do Martina a Vrútok.

Pri objednávke 1 + 1 € je rozvoz 0,50 €, pri objednávke 2 + 1 € je rozvoz zadarmo.

Ostatné lokality sú pripravené na rozvoz taktiež podľa aktuálneho cenníka.

 

Počet brožúr so zľavou na Pizzu Maxim je limitovaný. Ich platnosť je až do 30.4.2021.