Akcia Výpredaj

Vychutnaj si divadelné predstavenia v Mestskom divadle Žilina. Vstupenky 1 + 1 Zadarmo

26
  • 1 z 2

Mestské divadlo Žilina ponúka skvelé predstavenia v zastúpení tých najlepších hercov, ktorých tu máme. Vychutnajte si bezprostredný zážitok z dychberúcich divadelných predstavení. Vďaka vstupenkám 1 + 1 ZADARMO navyše ušetrí na vstupnom celá vaša rodina a priatelia.

 

Zákazník získava:

- 6 vstupeniek 1 + 1 osoba ZADARMO na všetky domáce predstavenia Mestského divadla Žilina

- 1 voľnú vstupenku platnú na HOSŤA V DIVADLE

- 1 voľnú vstupenku na akúkoľvek PREMIÉRU počas celej divadelnej sezóny

- platnosť brožúry je do 31.12.2020

  • €80 €55 –69 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: KULTÚRA
 

Chystáš sa za kultúrou už nejaký ten piatok? Premýšľaš nad darčekom pre rodinných príslušníkov a známych? Tak si tu správne :)

Mestské divadlo Žilina pripravilo akciu, ktorá zaručene aj teba pritiahne do sály divadla. 8 vstupeniek na celú divadelnú sezónu, t.j. až do 31.12.2020, platných na všetky domáce predstavenia. Poslednú vstupenku môžete využiť aj na chystajúce sa premiéry.

 

Vstupenky fungujú systémom 1+1, to znamená, že pri zakúpení jednej vstupenky a predložení vstupenky z kupónovej karty, dostávate druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo ZADARMO. Tak isto pri zakúpení 2 vstupeniek a predložení 2 vstupeniek z kupónovej karty, dostávate 2 vstupenky na vedľajšie sedadlo ZADARMO.

8 vstupeniek má hodnotu 80 €, vy ich vďaka Zľavapreteba máte len za 25€. Vstupenky na konkrétne predstavenie si môžete rezervovať aj telefonicky alebo emailom alebo si ich zakúpiť v pokladni mestského divadla.

 

Uvidíme sa v divadle :) Tešíme sa na vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje aj na našej Facebookovej stránke.