Novinka

Vstup 1+1 zadarmo do soľnej jaskyne v Žiline

426
  • 1 z 3

Soľ. Tak zdravá, potrebná a telu prospešná. Miesta, na ktorých sa vyskytuje vysoká koncentrácia soli sú stále využívané ako zdravotné procedúry pre alergikov, astmatikov či športovocv a v podstate kohokoľvek, kto chce zlepšiť imunitu, dýchanie. Preto sme do našej zľavovej brožúry Wellness Žilinský kraj dali aj partnera "Soľná jaskyňa v Žiline". Myslíme na vaše zdravie a vďaka tomu môžete využiť vstupenky 1+1 zadarmo aj tu.

  • €150 €111 –74 %
    €32,50 bez DPH
  • Skladom
€39
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Soľná jaskyňa v Žiline sa nachádza v Považskom Chlmci, hneď vedľa hlavnej cesty. Na svoje si príde každá veková skupina. Poseďte si v objatí čistých kryštálov soli. Vaše telo vám poďakuje.

Možnosť zakúpenia privátneho vstupu s našimi vstupenkami. 

Ako fungujú vstupenky 1+1 do Soľnej jaskyne v Žiline?
Je to jednoduché. Zober svoju polovičku alebo priateľa na ktorúkoľvek relaxačnú procedúru, či do akéhokoľvek welness zariadenia, ktoré máme v brožúre. Ohlás sa, že máš vstupenku od Zľavapreteba.sk. Potom už len oddychujete dvaja a vstup si zaplatí len jeden človek. Ak doprajete celej rodine a pôjdete si oddýchnuť štyria, platíte len dvaja. Za ostatných použijete naše zľavové vstupenky.

Platnosť vstupeniek môžete využiť až do 30.6.2022.