Veľké zľavy pre celú rodinu v reštaurácii Fans' Pub

50
Neohodnotené

Paríž má Eiffelovu vežu, New York Sochu Slobody, Bratislava národný hrad a Púchov má svoju Alexandru. Hovoríme o hoteli, ktorý poznajú ľudia široko ďaleko - Alexandra Sport Hotel. A v tejto modernej budove nájdeme reštauráciu Fans' Pub, známu výbornými pizzami a lahodnými burgrami. Tie máte vďaka kupónovej karte od Zľavapreteba s výraznou zľavou na donášku až domov.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Reštaurácia Fans' Pub sa nachádza priamo v Sport Hoteli Alexandra, v srdci Púchova. Nie náhodou sa mestom nesú chýry o šťavnatých burgroch. Do toho si pribaľte pizzu z originálnej receptúry a gurmánsky zážitok ako vyšitý. Fans' Pub v spolupráci so Zľavapreteba.sk prinášajú svojim zákazníkom zľavy vďaka kupónovej karte. 

 

Čo získate vďaka univerzálnej kupónovej karte do Fans' Pubu v Púchove? 

- 5 kupónov na akciu 1+1€ na všetky pizze a burgre (po uvoľnení pandemických opatrení platí na celý jedálny lístok)

- 5x 30% zľavu z celého účtu (v prípade účtu z pizze a burgrov, po uvoľnení opatrení aj z celého jedálneho a nápojového lístka)

- 5x 20% zľavu z celého účtu (v prípade účtu z pizze a burgrov, po uvoľnení opatrení aj z celého jedálneho a nápojového lístka)

- 5x 10% zľavu z celého účtu (v prípade účtu z pizze a burgrov, po uvoľnení opatrení aj z celého jedálneho a nápojového lístka)

 

Akonáhle sa pandemické opatrenia uvoľnia, tieto zľavy môžete automaticky využiť na celý jedálny lístok aj lístok nápojový. Čo je ešte dôležitejšie, je prenosnosť kupónov. Táto kupónová karta nie je viazaná na meno, takže ju môže využiť celá vaša rodina či známi. 

 

Platnosť kupónov je až do 31.12.2021 a okrem Fans' Pubu platia do ďalších reštaurácií v Púchove a okolí.