Užite si veľké zľavy na všetky jedlá do reštaurácie El Greco, Púchov

46
Neohodnotené

Aj ty môžeš podporiť svoj podnik a ešte k tomu získať výrazné zľavy do tých najlepších reštaurácií. Pripravili sme pre teba a tvoju rodinu originálne zľavy v reštaurácii El Greco v Púchove. Druhé jedlo za 1€ alebo zľavy z celého účtu. Je len na tebe, s kým si vychutnáš unikátny gastro zážitok. 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

El Greco, Púchov. To je spojenie gréckej kultúry a tých najlepších jedál široko ďaleko. Reštaurácia so širokým výberom jedál s viac ako 40 druhmi pízz, štanglí s domácim dresingom, rôzne pochutiny, ale aj klasické cestoviny, čerstvé šaláty a rôzne mäsové špeciality. Jednoducho výber, ako má byť. 

Podpor v tomto období lokálne reštaurácie a oni sa ti odmenia výraznými zľavami. El Greco v spolupráci so zľavovým portálom Zľavapreteba.sk poskytne svojim zákazníkom zľavy na celý jedálny aj nápojový lístok

 Podporiť tento podnik môžete kúpou univerzálnej zľavovej karty, ktorá platí do podnikov v Púchove a okolí, ktoré sú uvedené na našej stránke Zľavapreteba.sk. 

 

Kúpou kupónovej karty získava zákazník:

- až 5x zľavu 1 + 1€ na takmer všetky druhy pízz a cestovín (s výnimkou megapízz č. 37, 38, 39)

- 5x zľavu v hodnote 30% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 20% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 10% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

 

Akcia platí na priamu konzumáciu, odber do krabice aj na donáškovú službu.

 

Zľavová karta s kupónmi je prenosná a platí až do 31.12.2021. Tak neváhajte a objednajte si univerzálne zľavy ešte dnes. Vzhľadom na unikátnosť projektu je na predaj len obmedzené množstvo brožúr.

 

Zľavapreteba vám želá dobrú chuť!