Univerzálna kupónová karta do vašich obľúbených reštaurácií

48
Neohodnotené

Predstavte si, že máte univerzálnu kartu, na ktorej máte množstvo zaujímavých zliav do vašich obľúbených reštaurácií. Nie, nesníva sa vám. Zľavapreteba.sk pre vás pripravila univerzálnu kupónovú kartu do tých najlepších podnikov vo vašom meste. Nahliadnite na zľavy, ktoré na vás čakajú v tejto karte plnej prekvapení.

Kupńová karta je platná do 5 miest a to:

Púchov

Považská Bystrica

Bytča

Žilina

Čadca

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Skvelé jedlo až k vám domov, návšteva v kruhu rodiny alebo len obdarovanie blízkych niečím špeciálnym. To je myšlienka novej kupónovej karty, ktorá vám prinesie nielen nebo na jazyku, ešte vám aj ušetrí peniaze. A v neposlednom rade môžete kúpou tohto produktu podporiť svoju obľúbenú prevádzku v týchto časoch. A ako sa hovorí, myšlienku a snahu treba oceniť. 

Zľavapreteba.sk sa spolu s viacerými podnikmi z jednotlivých miest spojili a prinášajú svojim zákazníkom univerzálnu kartu zliav, vďaka ktorým budú mať jedlo po celý rok lacnejšie. Chceme vám domov priniesť niečo, čo využije každá rodina v každom meste. Spojili sme hlavy dokopy, oslovili tie najlepšie reštaurácie v okolí a podporili myšlienku, ako pomôcť podnikom tak, aby z toho stále čerpal výhodu najmä zákazník. 

Bohaté skúsenosti s kupónmi na druhé jedlo za 1€ sme posunuli ďalej a podarilo sa nám priniesť zákazníkovi ešte väčší pôžitok. Už viac nemusíte byť obmedzený na to, koľko ľudí sa príde do reštaurácie najesť alebo koľko pízz si domov objednáte. Získajte zľavu z celého účtu. Darujte svoje kupóny druhým a už sa vôbec netrápte jedným podnikom. 

Univerzálna kupónová karta, ktorá poteší každého. 

 

Ako to teda funguje? 

Ak si zákazník zakúpi túto kartu zliav, môže ju uplatniť v ktoromkoľvek podniku na tomto zozname.  Nájdete tu zľavy, ako napríklad: 

- 1 + 1€ (platí aj pri väčšom množstve objednávok), celkovo až 5-krát

- až 5x 30% zľavu z celého účtu v reštaurácii (platí aj v prípade dovozu domov či do práce)

- až 5x 20% zľavu z celého účtu v reštaurácii (platí aj v prípade dovozu domov či do práce)

- až 5x 10% zľavu z celého účtu v reštaurácii (platí aj v prípade dovozu domov či do práce)

- jednotlivé kupóny, ale aj celá zľavová karta sú voľne prenosné

- môžete to využiť na donášku, odber do krabice či v prípade uvoľnenia opatrení aj na priamu konzumáciu

 

Je to jednoduché. Zapoj sa aj ty do tohto unikátneho projektu a získaj pre rodinu aspoň jednu takúto zľavovú kartu. Na jej využitie máte celý rok! Akcia platí až do 31.12.2021! Počet kusov je limitovaný.