Špeciality Motela Duo v Oščadnici, akcia 1+1 €

60

Vychutnajte si tradičné špeciality kysuckého regiónu v krásnom prostredí Kysuckých Beskýd. Pochutnajte si na rokmi overených receptúrach a ešte k tomu môžete mať druhé jedlo pre blízkych len za 1€. Motel Duo ponúka zážitok z jedla aj výhľadu.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Motel Duo sa nachádza v krásnom prostredí Kysuckých Beskýd veľmi blízko známeho turistického a lyžiarskeho strediska Oščadnica Veľká Rača iba 6 km od hlavných lyžiarskych zariadení strediska. V blízkosti motela je aj unikátny slovenský orloj v Starej Bystrici a nádherný skanzen vo Vychylovke.

Zastavte sa s rodinkou na tie najlepšie jedlá široko ďaleko. Spoznajte, čo znamená variť s láskou a Motel Duo si určite zaznačíte na mape pre každoročné návštevy. Bohatý výber tradičných jedál a originálnych špecialít sú ako balzam na dušu po tak náročnom roku, aký za sebou máme. Podporte lokálnu reštauráciu kúpou kupónovej karty na jedlá v tomto podniku.

Aké zľavy platia v Moteli Duo? 

  • zľavu 1+1€ na pizze a celý jedálny lístok
  • 30% zľava na celý jedálny a nápojový lístok
  • 20% zľava na celý jedálny a nápojový lístok
  • 10% zľava na celý jedálny a nápojový lístok


Kupóny platia na priamu konzumáciu, rozvoz aj odber do krabice. Zľava sa nevzťahuje na alkoholické nápoje.

 
Nečakajte a využite túto akciu už teraz. Získať môžete až 20 zaujímavých zliav platných pre kohokoľvek z vašich blízkych. Darujte sebe a rodine to najlepšie, čo im dať môžete - spoločný čas pri dobre pripravenom jedle. 

Akcia platí až do 31.12.2022

 

KONTAKT:
Nižný koniec 761
02301 Oščadnica
www.motelduo.sk