Skvelé jedlá v komplexe Svätý Hubert vo výraznej zľave

51
Neohodnotené

Aj vy môžete podporiť svoj podnik a na oplátku získať výrazné zľavy do tých najlepších reštaurácií. Pripravili sme pre vás a vašich známych originálne zľavy v komplexe Svätý Hubert. Druhé jedlo za 1€ alebo zľavy z celého účtu. Je len na vás, s kým si vychutnáte unikátny gastro zážitok. Poľovný revír v srdci Strážovskej hornatiny, to je Svätý Hubert.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Viete, čo spája obec Košecké Podhradie a Košecké Rovne? Iste, dlhá cesta, lemovaná stromami na každom rohu. No keď sa pri výjazde z Podhradia lepšie zadívate na zelené okolie, narazia vaše oči na zelený domček pýšiaci sa nad malým jazierkom, milý mostík ponad prítok potôčika či bufet Sv. Hubert. Čo to je? To je milí naši zákazníci komplexný areál na celodenné aktivity s prídavkom výborného slovenského jedla. 

 

Svätý Hubert je miestom, ktoré vás okamžite zaujme bohatými možnosťami na zábavu. Čo môžete robiť  tomto poľovníckom revíri? 

- člnkovanie 

- bedminton

- priestor na rodinnú grilovačku

- detské ihrisko

 

Chcete si užiť voľný čas a využiť zľavy do okolitých reštaurácií? Potom si zakúpte kupónovú kartu od Zľavapreteba a využite obrovské zľavy do podniku Svätý Hubert. 

 

Kúpou kupónovej karty získava zákazník:

- až 5x zľavu 1 + 1€ na celý aktuálny jedálny lístok

- 5x zľavu v hodnote 30% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 20% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 10% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

 

Zľavová karta s kupónmi je prenosná a platí až do 31.12.2021. Tak neváhajte a objednajte si univerzálne zľavy ešte dnes. Vzhľadom na unikátnosť projektu je na predaj len obmedzené množstvo brožúr.

 

Zľavapreteba vám želá dobrú chuť!