Reštaurácia Antunovič, výborné jedlá za ešte lepšie zľavy

52
Neohodnotené

Prečo sa neocitnúť na Jadrane napriek prísnym opatreniam? Špeciality ako z plážovej reštaurácie a príjemná atmosféra. A to všetko priamo v meste Púchov. Hovoríme o Reštaurácii Antunovič, slovensko - chorvátskej reštaurácii, ktorá vás zoberie na dovolenku vďaka svojim špecialitám. Zažite pravé potešenie počas celého roka za skvelé ceny.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Hovorí sa, že nikto nevie, čo je to skutočná pohoda, kým sa nerozprával s pravým Chorvátom. A v tomto hesle sme pridali na našu kupónovú kartu zliav aj reštauráciu Antunovič v Púchove. Tradícia Jadranu sa nepreniesla len do zaujímavého jedálneho lístka, ale aj do pohostenia, ktoré vás po príchode do podniku čaká. Vychutnajte si druhé jedlo len za 1€ alebo získajte zľavy až do 30% z celého účtu.

Reštauráciu Antunovič si zamilujete. Tradičné chorvátske jedlá, výborné šaláty a rizotá, o ktorých sa nesú chýry v celom okrese. 

 

Podporiť tento podnik môžete kúpo univerzálnej zľavovej karty, ktorá platí do všetkých podnikov v Púchove a okolí, ktoré sú uvedené na našej stránke Zľavapreteba.sk.

 

Kúpou kupónovej karty získava zákazník:

- až 5x zľavu 1 + 1€ na všetky predjedlá, polievky, šaláty a rizotá

- 5x zľavu v hodnote 30% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 20% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 10% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

 

Zľavová karta s kupónmi je prenosná a platí až do 31.12.2021. Tak neváhajte a objednajte si univerzálne zľavy ešte dnes. Vzhľadom na unikátnosť projektu je na predaj len obmedzené množstvo brožúr. 

 

Zľavapreteba vám želá dobrú chuť!