Obrovské zľavy v Hunty Fish, Lednické Rovne

47
Neohodnotené

Aj ty môžeš podporiť svoj podnik! Tak neváhaj a zapoj sa do skvelej akcie, kde získaš obrovské zľavy pre seba aj celú rodinu v reštaurácii Hunty Fish, Lednické Rovne. Kúpou jedla v tomto podniku získaš zľavu, skvelé jedlo a ešte aj dobrý pocit, pretože si podporil lokálny podnik. Neoľutuješ. 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Hunty Fish - to je spojenie skvelého jedla, zábavy pre celú rodinu a krásneho prostredia v Lednických Rovňach. Cieľom majiteľov tohto veľkého areálu bolo zhodnotiť prírodné danosti krásneho prostredia a vytvoriť tak priestor pre oddych v malebnom prostredí Lednických Rovní. Zážitkový areál Hunty Fish je ako stvorený na relax v prírode, kedy len sedíte na brehu rybníka a užívate si dotyk raja. 

 

Patríte medzi milovníkov akcie a rybárčenia? Aj pre vás má Hunty Fish bohatý program. Môžete sa tu člnkovať, rybárčiť bez potreby rybárskeho lístka alebo navštíviť unikátnu mini ZOO. Inými slovami, v Hunty Fish sa nenudí nikto z rodiny. A aby toho nebolo málo, v spolupráci so Zľavapreteba.sk si Hunty Fish pripravilo originálnu akciu na celý rok 2021!

 

Získajte zľavu na celý rok do reštaurácie Hunty Fish. Uplatniť ju môžete na celý jedálny a nápojový lístok. Ako? Čítajte ďalej. 

 

Podporiť tento podnik môžete kúpou univerzálnej zľavovej karty, ktorá platí do podnikov v Púchove a okolí, ktoré sú uvedené na našej stránke Zľavapreteba.sk.

 

Kúpou kupónovej karty získava zákazník:

- až 5x zľavu 1 + 1€ na celý jedálny lístok

- 5x zľavu v hodnote 30% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 20% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

- 5x zľavu v hodnote 10% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok)

 

Akcia platí na priamu konzumáciu, odber do krabice aj na donáškovú službu.

 

Zľavová karta s kupónmi je prenosná a platí až do 31.12.2021. Tak neváhajte a objednajte si univerzálne zľavy ešte dnes. Vzhľadom na unikátnosť projektu je na predaj len obmedzené množstvo brožúr.

 

Zľavapreteba vám želá dobrú chuť!