Kupónová karta do reštaurácií v Dolnom Kubíne

68
 • 1 z 3

Predstavte si, že máte univerzálnu kartu, na ktorej máte množstvo zaujímavých zliav do vašich obľúbených reštaurácií. Nie, nesníva sa vám. Zľavapreteba.sk pre vás pripravila univerzálnu kupónovú kartu do tých najlepších podnikov v Dolnom Kubíne. Nahliadnite na zľavy, ktoré na vás čakajú v tejto karte plnej prekvapení.

 • €120 €95 –79 %
  €20,83 bez DPH
 • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Čo hovoríte na to, že by ste len vďaka jednému telefonátu a jedinému originálnemu kupónu mali akciu v top podnikoch celého okolia? Nie, nezdá sa vám to. Ani si z vás nerobíme srandu. Projekt univerzálna kupónová karta sme naštartovali s cieľom podporiť lokálne podniky tak, aby zákazník podniku taktiež získal nejakú výhodu. Výsledkom sú unikátne zľavy, ktoré platia do týchto podnikov. Tentokrát v okolí mesta Dolný kubín:

- Your Chef Restaurant, Dolný Kubín

- Pizzéria Viktória, Chlebnice

To, čo získate po zakúpení kupónovej karty, nenájdete kdekoľvek. Práve Zľavapreteba.sk podporuje obľúbené akcie, kde môžete získať druhé jedlo len za 1€. Využiť môžete aj 30% zľava z celého jedálneho lístku. A to celé až 20-krát! Čítate správne. Slovom dvadsaťkrát môžete ušetriť na každej jednej objednávke. Či už ide o denné menu, niekde pizzu alebo dokanca celý jedálny lístok. Tak neváhajte a vyskúšajte si, že takéto zľavy fungujú už viac ako 10 rokov. Teraz sme svoje skúsenosti zhmotnili do jedného univerzálneho produktu. Nech sa páči, dobrú chuť!

Reštaurácie a pizzerie v okolí Dolného Kubína, v ktorých univerzálne zľavy môžete uplatniť: 

1. Your Chef Restaurant

 • 1+1€ platí na detské menu a polievky
 • 30% zľava platí na detské menu, polievky a nápojový lístok
 • 20% a 10% zľava platí na celý jedálny a nápojový lístok

Akcia platí na priamu konzumáciu a odber do krabice, neplatí na denné menu. Zľavové kupóny platia do 31.12.2022.

KONTAKT:
Športovcov 1182/5
026 01 Dolný Kubín
Tel. č.: 0949 003 609
FB: Your Chef reštaurácia 

 

2. Pizzéria Viktória Chlebnice

 • 1+1€ platí na všetky pizze
 • 30% zľava platí na všetky pizze
 • 20% zľava platí na všetky pizze + nápojový lístok
 • 10% zľava platí na celý jedálny a nápojový lístok

Ďalšiu 10% zľavu môžu naši zákazníci využiť aj na služby ubytovania a stráviť tak príjemný víkend v krásnom prostredí Oravy.
Akcia platí na priamu konzumáciu, odber do krabice a rozvoz. Pri rozvoze je nutné vopred nahlásiť, že si chcete uplatniť zľavu a nahlásiť výšku zľavy. Zľavové kupóny platia do 31.12.2022.

KONTAKT:
Chlebnice 526
027 55 Chlebnice
Tel. č­.: 0902 225 935
www.pizzeriaviktoria.sk