Koliba Trenčín a Reštaurácia u Zaja. Najedzte sa len za 1€

38
  • 1 z 3

Hľadáte miesto na príjemné posedenie s rodinou? Dávno neplatí, že Trenčín je len mestom módy. Nájdete tu mnoho podnikov z oblasti gastronómie, ktoré vyhľadávajú ľudia široko ďaleko. Preto sme pre vás pripravili zľavovú brožúru s kupónmi na druhú pizzu či tradičné slovenské jedlo za 1€.

  • €100 €75 –75 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

KOLIBA TRENČÍN

Krásne prostredie slovenských tradícií. Koliba ako vyšitá na víkendové posedenie s rodinou a najbližšími. Vychutnajte si skvelé slovenské jedlo kombinované s tradičnými podpecníkmi (pizza). Vďaka našim kupónom si môžete objednať dve jedlá len za cenu jedného. Ako? 

Pri zakúpení jedného jedla získava zákazník to druhé len za 1€. Stačí predložiť kupón s našej zľavovej brožúry. 

 

REŠTAURÁCIA ZAJO

Reštaurácia v Trenčíne obohatená o tie najlepšie pizze v okolí. Aj tu vám platí táto akcia na všetky druhy pízz. Svoju akciu si môžete využiť pri priamej konzumácii alebo odbere do krabice. Tento rok sme dokonca pripravili aj 5 špeciálnych kupónov, vďaka ktorým si svoju zľavu uplatníte aj na donášku jedla domov v rámci mesta Trenčín. 

 

Neváhajte a využite túto akciu. Počet brožúr je limitovaný. Platnosť kupónov je až do 31.4.2021. Zľavová brožúra je prenosná, takže ju využíva ktokoľvek z rodiny.