Jedinečné kúpanie na streche? Iba v Hoteli Pavla ****, Piešťany

16
Opaľovanie a kúpanie na streche Hotela Pavla****. Ušetrite vďaka vstupom 1 + 1 zadarmo. Tešíme sa na vás!
 


- 8 vstupeniek 1+1 zadarmo
- 50% zľava na masáže a fyzioterapiu vo vybraných salónoch
- vstupenky sú univerzálne a voľne prenosné
- využitie u 18 partnerov
- platnosť celej brožúry až do 31.1.2021

  • €150 €120 –80 %
    €25 bez DPH
  • Skladom
€30
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Miesto ako stvorené na oddych, okolitá zeleň či relax pre náročných. Aj takto sa najčastejšie sa hovorí o Hoteli Pavla ****, ktorý je ďalším relaxačným centrom v srdci mesta Piešťany. Užite si krásny výhľad zo strechy hotela na toto známe kúpeľné mesto.

 

Wellness centrum hotela Pavla sa nachádza na najvyššom poschodí. Nielen možnosť kúpania s výhľadom na mesto je to, prečo návštevníci Hotel Pavla vyhľadávajú. Na pravidelný oddych vo wellness centre slúži najmä kvalitná parná sauna a infrared sauna. Vírivka je pre návštevníkov zabezpečená ako vo vnútri, tak aj vonku. 

 

Príďte a vychutnajte si romantiku krásneho mesta v Hoteli Pavla ****. Návšteva tohto wellness centra nesklame ani najnáročnejšieho zákazníka. Vďaka voľným vstupom 1 + 1 zadarmo získavate vstup pre druhú osobu grátis. Nebojte sa navštíviť hotel aj vo väčšom počte. Akcia 1 + 1 sa vzťahuje aj na väčšie partie. Prídu 4 osoby, no zaplatia si len 2. Vďaka tomu náš zákazník šetrí rovno 34€! 

 

Akcia platí na vstup do celého wellness centra Hotela Pavla ****:

  • fínska sauna
  • parná sauna
  • infrared sauna
  • vnútorná a vonkajšia vírivka

 

*Rezervácia vopred nutná.

 

Vďaka univerzálnym vstupenkám šetríš na 1 vstupe až 16€! Zákazník od nás dostáva brožúru s 8 vstupmi v hodnote 150€  iba za 30€

 

Platnosť vstupeniek až do 31.1.2021