Novinka

Hotel Rozsutec***, Vrátna Dolina. Akcia 1+1 wellness zadarmo

8
  • 1 z 2

Najkvalitnejší wellness v srdci Malej Fatry? Zastavte sa v Terchovej a doprajte si relax v každom ročnom období. Hotel Rozsutec ponúka kvalitu, tradíciu a štýl. Tu prídete na tie najlepšie myšlienky. Tu si oddýchnete a zároveň si vychutnáte čerstvý vzduch s výhľadom na zjazdovku.

  • €150 €111 –74 %
    €32,50 bez DPH
  • Skladom
€39
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Hotel sa nachádza v jedinečnom prostredí Národného parku Malá Fatra, pod najkrajším a najmajestátnejším vrchom pohoria Veľkým Rozsutcom, v srdci národnej prírodnej rezervácie. V januári 2011 bol spustený ako Hotel & Wellness Rozsutec.

Získate 8 vstupeniek, ktoré môžete využiť systémom 1+1 zadarmo na vstup do celého wellness centra. Znamená to, že 1 klient si vstup platí a 2. klient ide zadarmo. Vstup na 2h pre 1 osobu je 18 €. Takže pri 2 hodinovom relaxe vo dvojici ušetríte 18 €. Vo štvorici už 36 €. Urobte radosť aj Vašej rodine, priateľom a dopriať im zážitok a oddych. Vstupenky sú voľne prenosné.

Ako fungujú vstupenky 1+1 do Wellness hotela Rozsutec?
Je to jednoduché. Zober svoju polovičku alebo priateľa na ktorúkoľvek relaxačnú procedúru, či do akéhokoľvek welness zariadenia, ktoré máme v brožúre. Ohlás sa, že máš kupón od Zľavapreteba.sk. Potom už len oddychujete dvaja a vstup si zaplatí len jeden človek. Ak doprajete celej rodine a pôjdete si oddýchnuť štyria, platíte len dvaja. Za ostatných použijete naše zľavové vstupenky.

Platnosť vstupeniek je skutočne dlhá. Využiť ich môžete až do 30.6.2022.