Druhá pizza za 1€ a ďalšie zľavy v Pizza Caffe B & M Beluša

53
Neohodnotené

Aj ty môžeš podporiť svoj podnik a ešte k tomu získať výrazné zľavy do tých najlepších reštaurácií. Pripravili sme pre teba a tvoju rodinu originálne zľavy v známom podniku Pizza Caffe B&M Beluša. Druhá pizza za 1€ alebo ďalšie zľavy z celého účtu. Je len na tebe, s kým si vychutnáš unikátny gastro zážitok. 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Pizza Caffe B&M Beluša je miesto, kde zájsť po zdravej prechádzke s rodinkou alebo len tak posedieť na šálku kvalitnej kávy v príjemnom prostredí. V Beluši ide o známy podnik a my ho chceme rovnako podporiť. No a vy získate bohatý zľavový program do tejto prevádzky. Predstavte si, že vám niekto dá druhú pizzu len za 1€. A to nie je všetko. Ako sa hovorí, zľavy, ktoré spájajú. 

 

Pre zákazníkov Zľavapreteba.sk a taktiež ľudí z Beluše a okolia sme si pripravili unikátny projekt kupónovej karty, kde nájdete viacero druhov zliav aj do podniku Pizza Caffe B&M v Beluši. Neváhaj a podpor svoj obľúbený podnik.

 

Kúpou kupónovej karty získava zákazník:

- až 5x zľavu 1 + 1€ na všetky pizze a vyprážané jedlá (okrem pizze č.26 XXL a č.27 Maxi pizza)

- 5x zľavu v hodnote 30% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok, okrem pizze č.26 XXL a č.27 Maxi pizza)

- 5x zľavu v hodnote 20% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok, okrem pizze č.26 XXL a č.27 Maxi pizza)

- 5x zľavu v hodnote 10% z celého účtu (platí na celý jedálny aj nápojový lístok, okrem pizze č.26 XXL a č.27 Maxi pizza)

 

Akcia platí na priamu konzumáciu, odber do krabice aj na donáškovú službu.

 

Zľavová karta s kupónmi je prenosná a platí až do 31.12.2021. Tak neváhajte a objednajte si univerzálne zľavy ešte dnes. Vzhľadom na unikátnosť projektu je na predaj len obmedzené množstvo brožúr.

 

Zľavapreteba vám želá dobrú chuť!