Tip

Druhá pizza za 1€ v Pizzerii Belmondo, Belá Dulice

37
  • 1 z 3

Martinčania pozor! Hľadáte ideálne miesto na oddych s perfektnými pizzami a kvalitnou obsluhou? Jednoducho podnik, ktorý bude útočiskom pre celú vašu rodinu? Pripravili sme pre vás akciu, ktorou potešíme nejedného milovníka "talianskej kuchyne". Belmondo Pizzeria & Sport Pub v dedinke Belá-Dulice poskytuje v spolupráci so Zľavapreteba.sk nielen druhú pizzu za euro. Na svoje si prídu aj slovenskí gurmáni.

  • €100 €75 –75 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Malá dedinka neďaleko Martina. Belá-Dulice. Vedeli ste, že ich miestnou pýchou je práve Belmondo Pizzerie & Sport Pub? Miestny podnik s veľkým výberom pízz, burgrov či pečených krídel. Preto pre našich zákazníkov prinášame tak nabitý produkt, aby ho využila každá rodina v okolí.

 

AKO FUNGUJE ZĽAVOVÁ BROŽÚRA?

Pri zakúpení 1 jedla získava zákazník druhé jedlo len za 1€. Stačí predložiť zľavový kupón z brožúry. 

Akcia platí na všetky druhy pízz a šalátov, 2x na šťavnatý burger a 2x na pečené krídelká

Stačí prísť do prevádzky alebo si zavolať na tel. čísle uvedenom na prednej strany brožúry. Takúto brožúrku môže mať každý, kto si ju zakúpi v našom e-shope. 

 

Po dobrom jedle je zvykom aj dobrý nápoj. Kofola? Alebo jedno orosené? Je to len na vás. Tento rok sme pripravili spolu s akciou na jedlá aj zľavu na nápoje. Vďaka kupónom dostanete k svojej objednávke druhú kofolu či pivko zadarmo. 

 

ROZVOZ ČI POSEDIEŤ?

To necháme na vás. Naša akcia platí ako na priamu konzumáciu v reštaurácii, tak aj na zabalenie do krabice. Najlepšie na tom je, že ak si chcete vychutnať rodinnú večeru u seba doma, iba zavoláte do Belmondo Pizzerie a objednáte si, čo chcete. 

 

Kupóny platia až do 31.5.2021.