Doprajte si oddych za polovicu vďaka vstupenkám na Masáže PB

459
  • 1 z 2

Dlhé hodiny strávené sedením alebo naopak, veľké zaťaženie pri rôznych aktivitách spôsobujú nadmerné opotrebovanie našej chrbtice. A tá je pre telo stavebný kameň, čo drží pokope človeka ako takého. Starajte sa o chrbát aj vy. Ako? Napríklad pravidelnou masážou u nášho partnera Masáže PB.

  • €150 €111 –74 %
    €32,50 bez DPH
  • Skladom
€39
Kategória: ODDYCH A RELAX
 

Vedeli ste, že existuje stále veľké množstvo ľudí, ktorí ešte neokúsili žiadnu masáž? Ani masáž chrbta, masáž šije, nôh alebo celého tela ... Nie je to správny prístup, pretože masáž nie je len relaxačným prvkom. Ide aj o pravidelnú prevenciu pred preťažením chrbtice, ktorá nám drží pokope celé telo. 

Oddýchnite si aj vy na príjemnej masáži u profesionálov. Masáže PB v Považskej Bystrici ponúkajú celý rad masáží. Stačí si len vybrať. Práve výborné recenzie sú to, čo zaradilo Masáže PB na našu wellness kartu voľných vstupeniek. Vďaka kúpe zľavovej brožúry získa každý zákazník až 8 vstupeniek, ktoré môže využiť aj na masáž. Ako to funguje pri masáži?

Stačí sa len objednať na masáž v Masáže PB a nahlásiť, že ste držiteľom kupónu od Zľavapreteba. Vďaka tomu získate hneď 50%-nú zľavu a skvelý pocit, že ste pre svoje telo niečo urobili. 

Platnosť kupónov na masáže je až do 30.6. 2022!

KONTAKT: 
Dedovec 267
Považská Bystrica (nad reštauráciou Hošták)
Tel. č: 0948 264 115