Akcia 1+1€ na pizze v Pizzeria Viktória, Chlebnice

67
3 hodnotenia
  • 1 z 2

Poznáte tie podniky, v ktorých to z každej strany srší príjemnou rodinnou atmosférou a domovom? Presne toto sedí na opis Pizzerie Viktória. Malý rodinný podnik v Chlebniciach vás zoberie do detských čias a spôsobí vám príjemný pocit v žalúdku. 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Viktória nie je len pekné meno, je to hlavne pizzéria, v ktorej nájdete kvalitné mäso a domáce žemle. Ako sa hovorí, o rodinu sa stará. A rovnako tak vníma svojich zákazníkov aj táto rodinná Pizzéria Viktória. Podnik, ktorého žemle vás dostanú do "kolien", sa nachádza v Chlebniciach a srdečne víta každého okoloidúceho. 

 

Vďaka spolupráci so Zľavapreteba si môžete zakúpiť kupóny do Pizzérie Viktória, vďaka ktorým nielen že podporíte podnik, ale aj ušetríte na jedle. Stačí len predložiť kupón a druhé jedlo je vaše. Takže ak máte chuť na rodinný výlet okorenený štipkou kvalitných surovín, voľba je jasná: Pizzéria Viktória Chlebnice. 

 

Akcia platí na: 

  • 1+1€ platí na všetky pizze
  • 30% zľava platí na všetky pizze
  • 20% zľava platí na všetky pizze + nápojový lístok
  • 10% zľava platí na celý jedálny a nápojový lístok

 

Ďalšiu 10% zľavu môžu naši zákazníci využiť aj na služby ubytovania a stráviť tak príjemný víkend v krásnom prostredí Oravy.

 

Akcia platí na priamu konzumáciu, odber do krabice a rozvoz. Pri rozvoze je nutné vopred nahlásiť uplatnenie zľavy aj jej výšku.

 

Rozvoz: Chlebnice zadarmo, Dlhá nad Oravou 1€, pri objednávke 3 a viac jedál zadarmo

Sedliacka Dubová 1,50€, pri objednávke 3 a viac jedál zadarmo, Horná Lehota a Krivá po dohode

 

Pizzéria Viktória

Chlebnice 526, 027 55 Chlebnice, Tel. č.: 0902 225 935

https://pizzeriaviktoria.sk/, Facebook/pizzeriaviktoriachlebnice, Instagram/pizzeriaviktoria_chlebnice

 

Zľavové kupóny platia do 31.12.2022.

 

V súčasnosti platia kupóny aj na priamu konzumáciu v priestoroch pizzérie. V prípade sprísnenia protipandemických opatrení si kupóny budete môcť uplatniť buď na odber do krabice alebo na donáškovú službu.

Jednlotlivé zľavy sa nemôžu navzájom kombinovať. Zoznam prevádzok, cenníky a sortiment, na ktorý sa kupóny vzťahujú sa môže počas trvania akcie meniť. Aktuálny zoznam a informácie o platnosti zliav nájdete na www.zlavapreteba.sk/kuponova-karta

O zľavách sa môžete informovať aj telefonicky na čísle 0944 497 941