Novinka

Akcia 1+1€ na pizze v Pizza Express Robinsson, Kysucké Nové Mesto

69
12 hodnotení

Čo poviete na najlepšiu pizzu v okolí a to len za zlomok ceny? Pizza Express Robinsson si pre všetkých milovníkov gastra pripravila akciu roka. Tradícia, jedinečné receptúry a dovoz až ku dverám. Kysucké Nové Mesto, toto je pizza do každej domácnosti.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Najlepšia pizza v okolí Kysuckého Nového mesta. Neveríte? Presvedčte sa. Pizza Express Robinsson je na trhu už niekoľko rokov a za ten čas sa majitelia naučili, čo má ich zákazník rád. Originálna receptúra v spojení so skúsenosťou miestnych chutí dala dokopy unikátne pizze na každú udalosť. Bohatý výber pízz a k tomu vám pribalia ešte párty pizze. Inými slovami, podnik, kde sa oplatí zavolať.

Pizza Express Robinsson si zakladá na čerstvosti ingrediencií a rýchlemu doručovaniu zákazníkom až ku dverám domácností. Práve preto sa táto prevádzka sústreďuje výhradne na rozvoz jedál v rámci mesta Kysucké Nové mesto a blízkeho okolia. Stačí si len zavolať a pizza je čoskoro u vás. Dlhoročné skúsenosti a originálne ingrediencie sa pretavili do perfektných hodnotení zákazníkov. Až 4,9 z 5 hviezdičiek patrí Robinssonovi na najväčšom portály bistro.sk. 

 

A práve teraz si Pizzeria Robinsson v spolupráci so zľavapreteba.sk pripravili pre zákazníkkov akciu 1+1€ na všetky druhy pízz a párty pízz. Zavolajte si na prevádzku a povedzte, že máte zľavové kupóny od zľavapreteba.sk. Objednajte si 2 pizze a zaplatíte len za jednu. Druhá je automaticky za 1€ vďaka našim univerzálnym kupónom. 

 

Je vám to Málo? Využiť môžete aj bohaté akcie na celé účty z podniku. Univerzálne kupóny vám garantujú zľavy až do výšky 30% z celkového účtu. Tak poďme na to, objednajte si tento produkt za zlomok reálnej ceny.

 

Akcia platí na: 

1+1€ na všetky pizze a párty pizze

30% zľava na všetky druhy pízz a párty pízz

20% zľava na všetky druhy pízz a párty pízz

10% zľava na všetky druhy pízz a párty pízz

 

Akcia neplatí na obedové menu a iné jedlá z jedálneho lístka. Dovoz v rámci KNM a blízkeho okolia je zadarmo. Vzdialené obce dohodou.

Akcia platí na osobný odber do krabice a na donáškovú službu.

 

Kupóny platia do 31.12.2022

 

Otváracie hodiny Pizza Robinson:

 

PO: 10:00 - 15:00

UT: SO: 10:00 - 20:00

NE: zatvorené

 

Adresa:

Športová 1338, 0241 Kysucké Nové Mesto

Facebook / Pizza Robinson

Tel. č.: 0949 230 009, 0915 565 385, 0902 631 233