Akcia 1+1€ na pizze v Pizza Express Robinsson, Kysucké Nové Mesto

69

Čo poviete na najlepšiu pizzu v okolí a to len za zlomok ceny? Pizza Express Robinsson si pre všetkých milovníkov gastra pripravila akciu roka. Tradícia, jedinečné receptúry a dovoz až ku dverám. Kysucké Nové Mesto, toto je pizza do každej domácnosti.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Najlepšia pizza v okolí Kysuckého Nového mesta. Neveríte? Presvedčte sa. Pizza Express Robinsson je na trhu už niekoľko rokov a za ten čas sa majitelia naučili, čo má ich zákazník rád. Originálna receptúra v spojení so skúsenosťou miestnych chutí dala dokopy unikátne pizze na každú udalosť. Bohatý výber pízz a k tomu vám pribalia ešte párty pizze. Inými slovami, podnik, kde sa oplatí zavolať.

Pizza Express Robinsson si zakladá na čerstvosti ingrediencií a rýchlemu doručovaniu zákazníkom až ku dverám domácností. Práve preto sa táto prevádzka sústreďuje výhradne na rozvoz jedál v rámci mesta Kysucké Nové mesto a blízkeho okolia. Stačí si len zavolať a pizza je čoskoro u vás. Dlhoročné skúsenosti a originálne ingrediencie sa pretavili do perfektných hodnotení zákazníkov. Až 4,9 z 5 hviezdičiek patrí Robinssonovi na najväčšom portáli bistro.sk. 

A práve teraz si Pizzeria Robinsson v spolupráci so zľavapreteba.sk pripravili pre zákazníkov akciu 1+1€ na všetky druhy pízz a párty pízz. Zavolajte si na prevádzku a povedzte, že máte zľavové kupóny od zľavapreteba.sk. Objednajte si 2 pizze a zaplatíte len za jednu. Druhá je automaticky za 1€ vďaka našim univerzálnym kupónom. 

Je vám to málo? Využiť môžete aj bohaté akcie na celé účty z podniku. Univerzálne kupóny vám garantujú zľavy až do výšky 30% z celkového účtu. Tak poďme na to, objednajte si tento produkt za zlomok reálnej ceny.

 

Akcia platí na: 

  • 1+1€ na všetky pizze a párty pizze
  • 30% zľava na všetky druhy pízz a párty pízz
  • 20% zľava na všetky druhy pízz a párty pízz
  • 10% zľava na všetky druhy pízz a párty pízz


Akcia neplatí na obedové menu a iné jedlá z jedálneho lístka. Dovoz v rámci KNM a blízkeho okolia je zadarmo. Vzdialené obce dohodou.
Akcia platí na osobný odber do krabice a na donáškovú službu.
Kupóny platia do 31.12.2022

 

KONTAKT:
Športová 1338, 0241 Kysucké Nové Mesto
Tel.č.: 0949 230 009, 0915 565 385, 0902 631 233
FB: Pizza Robinson