Akcia 1+1€ na pizze a jedlá v Pizza Zotti, Martin

78

Krásna a bohatá oblasť Turca nám neunikla ani tento rok. Rozhodli sme sa, že pre Martinčanov a ľudí z blízkeho okolia pripravíme skvelú akciu jednej z vysoko hodnotených pizzerií v Martine. Pizzeria Zotti ponúka všetkým labužníkom skvelé pizze a kvalitné jedlá. S kupónovou kartou si toto všetko užijete v parádnej zľave. 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Do Martina sa vždy radi vraciame nielen kvôli krásnej prírode, ale aj vďaka našim partnerom v gastro sektore. Prostredie, mlsní turisti a aj domáci, ktorí vedia oceniť chutné jedlá. Pizzeria Zotti si pre vás tento rok pripravila skvelú ponuku, ktorá bude vďaka našej kupónovej karte o niečo lacnejšia. 

Zastavte sa na poriadnu pizzu. Zaplaťte jednu a druhú dostanete za symbolické euro. To by šlo, však? Pizzeria Zotti je jedným z tých podnikov, kde nehľadáte len tradičnú pizzu osvedčenej kvality, ale aj dobre naservírované jedlo bežnej ponuky. Zastavte sa v pizzerii s našimi kupónmi alebo si jedlá objednajte až ku dverám vášho domu. 

Na čo platia kupóny v Pizzerii Zotti? 

  • 1+1€ na všetky pizze v ponuke
  • 30 % zľava platí na celý jedálny lístok (všetky jedlá)
  • 20 % zľava platí na celý jedálny lístok (všetky jedlá)
  • 10 % zľava platí na celý jedálny lístok (všetky jedlá)

Akcia platí na priamu konzumáciu v podniku, odber do krabice a aj na dovoz domov či do práce.
Neplatí na denné menu a nápojový lístok.

Kupóny do pizzerie Zotti sú prenosné a neviažu sa na meno. Potešte svojich blízkych príjemným a hodnotným darčekom. Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. A tu prejde aj cez ušetrené peniaze. 

Kupóny od Zľavapreteba.sk platia až do 31.12.2022.

 

KONTAKT:
A. Stodolu 27
036 01 Martin
www.zotti.sk