Akcia 1+1€ na pizze v Roveň PUB - KOCKA, Ružomberok

492
  • 1 z 3

Ružomberčania pozor! Pub KOCKA Vás pozýva si vychutnať jednu z najlepších pízz v Ružomberku a okrem desiatok druhov pizze pripravujú aj pizza tyčinky, šaláty a burgre. My sme teraz pre Vás pripravili akciu, ktorou potešíme nejedného milovníka dobrého jedla. Roveň PUB - KOCKA poskytuje v spolupráci so Zľavapreteba.sk ponuku na jedlo za parádne ceny.

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Komu by sa nepáčilo sa dobre najesť a ešte aj ušetriť ? Tak presne Roveň PUB- KOCKA vám toto ponúka. Je to podnik s veľkým výberom pízz, bezlepkových pízz a iných špecialít. Prinášame pre našich zákazníkov nabitý produkt, aby ho využila každá rodina v okolí. Kupónová karta do podniku v malebnom prostredí Liptova.

Nejde o krátkodobú záležitosť. Pripravili sme pre vás projekt, ktorý vám poslúži celý rok! Ako u nás zvykneme hovoriť, jedna karta zliav je na takúto akciu málo. Čítajte nižšie prečo. 

Na čo platia kupóny v Roveň PUB- KOCKA?

  • Zľava 1+1€,30%,20%,10% platí na celý jedálny lístok.


Akcia sa nevzťahuje na nápoje, alkohol, cigarety a nedá sa kombinovať. 
Akcia platí na priamu konzumáciu, osobný odber a aj na rozvoz, podľa aktuálneho cenníka podniku.

Jedálný lístok Roveň PUB-KOCKA 2022

Kupóny do Roveň PUB-KOCKA sú prenosné a neviažu sa na meno. Potešte svojich blízkych príjemným a hodnotným darčekom. Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. A tu prejde aj cez ušetrené peniaze. 

Kupóny od Zľavapreteba.sk platia až 
do 31.12.2022

KONTAKT:
Bystrická cesta 191/8
034 01 Ružomberok
+421 902 558 558
www.rovenpub.sk