Akcia 1+1€ na jedlo v Reštaurácii U Zaja, Trenčín

519
  • 1 z 3

Objednajte si pizzu v Reštaurácii U Zaja a druhú dostanete len za 1€ vďaka tejto kupónovej karte! Získajte kupóny 1 + 1, vďaka ktorým sa najete za polovicu! Čaká na Vás bohatý výber tých najchutnejších pízz v okolí. Doprajte svojim chuťovým kanálikom si vychutnať pravú slovenskú kuchyňu. 

  • €120 €95 –79 %
    €20,83 bez DPH
  • Skladom
€25
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

Ako napovedá názov reštaurácie, kuchyňa sa zameriava na prípravu tradičných jedál slovenskej kuchyne ale aj na prípravu pízz. Dovoľte si menšie rozmaznanie na jazyku a to všetko s kupónmi na druhé jedlo za 1 €. 

Patríte medzi pravidelných návštevníkov pizzérií alebo si radšej objednáte svoju obľúbenú pizzu priamo domov? Reštaurácia U Zaja v spolupráci so Zľavapreteba.sk si pre vás pripravila zľavové kupóny, vďaka ktorým získate každú druhú pizzu len za 1€.

Reštaurácia " U Zaja " je  podnik, nachádzajúci sa v Trenčíne v mestskej časti Sihoť na Opatovskej ulici č.13. Reštaurácia ponúka svojím zákazníkom jedlá tradičnej slovenskej kuchyne, ako aj rôzne špeciality a chuťovky, hamburgery a pizzu. Ak máte chuť na fantastickú pizzu určite navštívte Reštauráciu " U Zaja " ktorá má najširšiu ponuku  piva v okolí. Čapuje plzenské pivo Pilsner Urqell 12° a tmavý Master 18°, ďalej Staroprameň 10°, Granát 11°  a Staroprameň Cool grep. V ponuke sú aj pivné špeciály čapovaný  Hoegarden 13° a flaškové Leffe 15°.
Reštaurácia má aj priestrannú a peknú terasu, ktorá poskytuje ideálne miesto pre oddych po náročnom dni alebo posedenie s priateľmi. Rodiny s deťmi určite ocenia naše detské ihrisko s možnosťou sedenia.

Na čo platia kupóny v Reštaurácii U Zaja? 

  • 1+1€ - pri zakúpení 1 pizze a predložení kupónu, dostáva zákazník 2.pizzu za 1 €, pokiaľ nie je drahšia ako zakúpená pizza.
  • 30%,20%,10% platí na celý jedálny lístok.


Akcia platí na priamu konzumáciu v podniku, odber do krabice a aj na dovoz domov či do práce pri telefonickej objednávke.
Neplatí na denné menu, víkendové menu a nápojový lístok.

Jedálny lístok Reštaurácia u Zaja 2022

Kupóny od Zľavapreteba.sk platia až do 31.12.2022

Kupóny do Reštaurácie U Zaja sú prenosné a neviažu sa na meno. Potešte svojich blízkych príjemným a hodnotným darčekom. Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. A tu prejde aj cez ušetrené peniaze. 

KONTAKT:
Opatovská 13, Sihoť
911 01 Trenčín
+421 948 311 178
www.restauraciauzaja.sk