Výpredaj

1 + 1 jedlo za euro v River Restaurant, Žilina

43

Objednaj s obed z River Restaurant Žilina a druhú porciu môžeš mať len za jediné euro! Takáto skvelá je akcia v jednej z TOP žilinských reštaurácií. Vďaka týmto kupónom od Zľavapreteba.sk si vychutnáva obed za polovicu celá tvoja kancelária. Podpor vďaka tomuto projektu svoj obľúbený podnik v Žiline.

  • €120 €100 –83 %
    €16,67 bez DPH
  • Skladom
€20
Kategória: JEDLO A PIZZA
 

River Restaurant, to je reštaurácia ako sa patrí. Skvelé večerné posedenie, pracovné obedy alebo klasické menučka každý deň. Čo by ste povedali na to, keby vám do práce doviezli dve jedlá za cenu jedného? Alebo ešte lepšie, až štyri jedlá a zaplatíte len dve? V tom spočíva skvelá akcia od Zľavapreteba.sk.

 

Dosť bolo preplateným denným menu. Je čas ušetriť a zároveň podporiť miestne podniky. S kupónmi od Zľavapreteba.sk získa zákazník druhé jedlo len za 1€. River Restaurant môžete navštíviť osobne alebo si nechať jedlo doviezť až ku dverám. Je to jednoduché. Za rozvoz v meste neplatíte nič. 

 

Akcia platí na:

- jedálny lístok River Restaurant, 

- ponuku denného menu,

- na rozvoz, priamu konzumáciu alebo odber do krabice.

 

Akciu 1+1 za 1€ môžete využiť až 15-krát. A nezabudnite, kupóny sú plne prenosné, takže ich môžete darovať aj svojim známym. Platnosť kupónov je do 31.1.2021!